Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Anita

Značka Anita se zabývá výrobou a distribucí kvalitního značkového spodního prádla a plavek pro Českou Republiku. Nabízí luxusní funkční zdravotní prádlo, plavky, spodní prádlo pro těhotné a kojící, sportovní prádlo, prsní epitézy.

Typické pro všechny modely veškerých kolekcí je to, že jsou vysoce funkční, perfektně provedené a dokonale vypadají. Značka Anita díky tomu dokáže splnit i ty nejvyšší nároky žen, které mají problémy se svojí postavou.

V kolekcích této značky si jistě vyberete prádlo, které individuálně řeší potřeby každé ženy, Prádlo je při běžném nošení maximálně pohodlné. Značka Anita vyrábí prádlo i pro nastávající a novopečené maminky, které se dokonale přizpůsobí měnícím se partiím maminky.

Kolekce ROSA FAIA

Kolekce Rosa Faia nabízí krásné spodního prádla do velikosti košíčků H. V této kolekci si vybere každá žena a je jedno zda má ráda krajkové, hladké nebo sportovní prádlo. Tato kolekce dámských plavek má obrovský výběr celkových plavek, bikin nebo dvoudílných tankin a doplňků.

Kolekce ANITA ACTIVE

Prádlo Anita active se od klasických sportovních podprsenek hodně odlišujepředevším tak vysokou funkčností. Díky náročnému testování, může značka Anite zaručit skvělou tvarovou stálost a výborné držení poprsí a to i velkých velikostí košíčků. K výrobě jsou použity vysoce prodyšné a rychleschnoucí materiály, které dokáží dobře udržet optimální tělesné klima.

Kolekce ANITA MATERNITY

Anita maternity vás bude doprovázet po celou dobu těhotenství a následně i období kojení.Prádlo je vyrobeno z exkluzivních materiálů nejvyšší kvality pro vaše maximální pohodlí.Stačí si jen vybrat z praktických těhotenských podprsenek, podprsenek na kojení, plavky nebo speciální odlehčovací prádlo.

Kolekce ANITA COMFORT

Luxusní prádlo a plavky z kolekce Anita comfort splní veškerá vaše přání. Tato kolekce je vytvořena především ženám s plnoštíhlou postavou a velkým poprsím, jejich oblé křivky dokáže vytvarovat, stáhnout nebo podepřít ale především podtrhne ženský půvab. Anita comfort je určená pro váše maximální pohodlí.

Kolekce ANITA CARE

Značka Anita se více než 35 let specializuje na vývoj a výrobu prsních epitéz a pomáhá ženám zvládnout jejich situaci po nepříjemné operaci prsu. Prsní epitézy, speciální prádlo i plavky s vpracovanými kapsičkami pro epitézy jsou sjednoceny v celku, který je dokonale střižen. Potřebujete přilnavé epitézy, nalepovací podložky, přilnavé body, samodržící prsní bradavky, kompresní či speciální chirurgickou podprsenku?Výrobky Anita care jsou pak právě pro vás, zároveň jsou příjemné při nošení.

Kolekce EDELWEISS

Máte ráda romantické a svůdné prádlo? Tak právě pro vás je kolekce Edelweiss. Spojením kvalitní švýcarské děrované krajky a jemného žlutě vyšívaného motivu alpské protěže dává této kolekci originální vzhled. Modely pochází z dílny "made in Austria" z Rakouska a jsou vyráběny z kvalitního luxusního bavlněného materiálu.

Kde nakupovat:

Luxusnipradlo.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group