Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Módní trendy 2023

Jaký máte vztah k módě? Jestli si ji ceníte, tak my Vám poradíme jaké prádlo je letos v módě. To prostě musíte vědět!

Spodní prádlo by také tuto sezónu mělo kopírovat barvu svrchního oblečení a mělo by být částečně vidět. Korzety a košilky se mohou nosit místo svrchního oblečení. V módě jsou také nejrůznější ozdůbky, šperky. Ke stálým barvám, černé, bílé a tělové přibývají odstíny zelené, modré a šedé. V nových kolekcích se dá také najít oranžová, fialová, jahodová a nebo odstány růžové. Velmi rozšířené se stávají kombinace barev hnědá - tyrkysová, šedá - růžová, námořnická modř - blankytně modrá. Módní bezešvé košíčky zdobí puntíkové, proužkové a květinové vzory.

Letošní střihy podprsenky jsou postaveny na výborné konstrukci s push-up efektem do letních svršků s velkým výstřihem. Bezešvé košíčky umožní, aby se podprsenka neproznačovala přes přiléhavé oblečení a vytvářela dojem, že ani žádné prádlo nemáte. Zdobení krajkou mimo košíčky je naopak vhodné. Modely se vyznačují půlovými střihy s výstuží tak, aby zvýraznila krásné ženské křivky.

Každá žena by měla mít v šatníku různé druhy spodního prádla dle využití. Jednak pohodlné pro každodenní nošení, poté vystužené, zdobené prádlo pod společenské oblečení a na konec pevné a přizpůsobené sportu, které udrží prsa při pohybu. Speciálně je pak důležité mít bezešvé prádlo, tak aby nevytvářelo obrysy pod příléhavém a jemném svrchním oblečením.

Módní vzory a barvy

Módní vzory a barvy

Spousta žen si myslí, že pokud se někde nesvlékají, tak nemusí být spodní prádlo příliš kvalitní a proto nosí spíš nekvalitní a levnější materiály. Problém je ale v tom, že i jejich vrchní oblečení prozrazuje nekvalitní materiály spodního prádla, nedokonalé střihy a špatně zvolenou velikost. Dalším častým neduhem je, že si žena sice vybere módní a kvalitní podprsenku, ale kalhotky do kombinace už ne, jakoby na nich nezáleželo, celkový dojem však poškodí a zničí tím kouzlo krásné podprsenky.

Správně vybrané spodní prádlo nejen zaujme svým vzhledem, ale také zvýrazní ženské křivky, vytvaruje poprsí, zpevní zadeček, zvýrazní pas, zmenší břicho a také prodlouží nohy. Kvalitní spodní prádlo je pro sebevědomí a dobrý pocit neocenitelné. Ženy se v něm cítí mnohem jistěji a dokonaleji.

Kde najdete módní prádlo:

Astratex.cz
Beate-Uhse.cz
Pradlo-elegant.cz
Luxusnipradlo.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group