Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Triola

Značka Triola je na českém trhu již přes 90 let! Firma byla registrována dne 23. 12. 1919 jako společnost s ručením omezeným. Od počáteční výroby prádla jak pro ženy i muže se její nabídka během 20. století hodně měnila a přizpůsobovala.

Triola je výrobcem vysoce kvalitního dámského a pánského spodního prádla a plavek. Triolu zná každá žena ve kterékoliv věkové kategorii. Dnes vyrábí prádlo ve dvou svých značkách - Triola a Charme. U nás jsou tyto kolekce synonymem dokonalé kvality, pohodlí při nošení, ale i současného módního trendu. Na rozdíl od mnoha dalších značek nabízí Triola prádlo až do velikostí H a I.

Pro Triolu je standardem vysoká kvalita, dokonalé zpracování, funkčnost, velký komfort při nošení a také cenová dostupnost modelů. Triola i Charme jsou čistě české společnosti, s hlavním centrem v Praze, výrobní závod v Horním Jiřetíně. Zboží prodávají ve vlastních prodejnách, a na 700 míst v maloobchodních sítích v Česku i na Slovensku. Nemalé množství je vyváženo do zahraničí.

Triola je akciová společnost s moderním a dynamickým rozvojem. Tradiční firma s mladým management a návrhářským týmem, používající ty nejnovější technologie a pracovní postupy, zaručuje opravdu kvalitní, krásné a pohodlné modely. Web výrobce naleznete na www.triola.cz.

Důvěra ve značku neustále stoupá. Dokazují to samy zákaznice svým neustálým zájmem o značku. Zaručuje to oddělení tvorby a designu, protože neustále sleduje módní trendy a novinky v materiálech narozdíl od jiných světových značek, které vyrábí především jen některé, obvykle ty ideální velikosti, Triola ví pro jaké ženy vyrábí a proto neupřednostňuje ideál, ale je pro ni důležité aby se v jejich prádle cítily všechny ženy a dívky pohodlně, ale především krásné. Proto si lze vybrat až s 80 možných velikostí, od nejmenších objemů a košíčků AA až po největší objemy a košíčky velikostí H a I. V roce 2005 uvedla Triola první kolekci plavek.

Produktové řady

Značkové prádlo Triola …vysoce komfortní a to až do velikosti I, hledáte pohodlí a krásu ve jednom? Tak právě pro Vás je tato řada prádla…

Značkové prádlo Charme …vysoce luxusní prádlo především pro výjimečné okamžiky, krásné krajkové i sametově hladké prádlo pro všechny ženy které chtějí být elegantní a přitom sexy…

Kde nakupovat:

Astratex.cz
Luxusnipradlo.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group