Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Push-up podprsenky

Přáním každé ženy a dívky je mít krásný, plný a zároveň perfektně vytvarovaný dekolt. Ty, ženy a dívky, které příroda štědře neobdarovala plným poprsím však z toho nemusí být nešťastné. Zvlášť pro tyto ženy a dívky byly vytvořeny podprsenky s push-up efektem tzv.„pušapky“, česky zvedačky, tyto modely podprsenek vám krásně zvýrazní a zvětší váš dekolt, zároveň vaše poprsí zpevní a krásně vytvaruje.

Tento typ podprsenek nejčastěji volí mladé dívky, výjimkou však nejsou ani starší ženy které velice rády sánou po push-up podprsence.

Podprsenky push-up poprsí pozvednou a stlačí k sobě díky polštářkům, které jsou umístěny v košíčcích a tím vzniká krásné a bujné poprsí.

Podprsenky jsou vyrobeny tak, že jsou více vyztužené než ostatní obyčejné podprsenky. Vybrat si můžete z celé řady push-up podprsenek, s pevnou výztuží která má současně krásně zdobené košíčky nebo naopak zcela hladké, vyrábí se i méně nápadnější modely, které dokonale podtrhnou vaše poprsí v přiléhavém oblečení a vy se budete cítit sebevědomá.

Kde nakupovat:

Luxusnipradlo.cz
Astratex.cz
Beate-Uhse.cz
Pradlo-elegant.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group