Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Triumph

V roce 1886 Johann Gottfried Spiesshofer a obchodník Michael Braun založili společnost Spiesshofer & Braun v Heubachu pouze s šesti šicími stroji a pár zaměstnanci. V roce 1902 Spiesshofer a Braun uznali, že snadno zapamatovalné jméno, které bude celosvětově srozumitelné je nezbytné a nechali se inspirovat pařížským vítězným obloukem (Arc de Triomphe) a vytvořili značku Triumph.

Od té doby je Triumph je synonymem kvality a především tradice. Proto může svým zákaznicím nabídnout velice krásné, funkční a pohodlné prádlo. Vybírat si můžete od mladistvých trendy modelů přes klasické luxusní prádlo až po pánské spodní prádlo.V nabídce je i pohodlné noční prádlo a plavky, které jsou určeny pro ženy všech generací.

V současnosti značka nabízí ve všech svých kolekcích široký výběr podprsenek, kalhotek, string kalhotek, podvazkových pásů, korzetů, atd…

Triumph

Značka Triumph nabízí módní výrobky navržené přesně podle nejnovějších trendů a módy, typické pro tyto modely je funkčnost a elegance. Kolekce kvalitního spodního prádla je obohacena luxusním nočním prádlem a každoročně také uvádí vždy novou kolekce plavek.

Miss Triumph

Miss Triumph je určena především odvážným ženám a dívkám, které mají rády legraci, mají svůj vlastním osobitý styl, rády sportují a přejí si zůstat za každé situace neustále krásné a svůdné. V prádle kolekce Miss Triumph se budete cítit vždy skvěle, proto i vaše nálada bude neustále skvělá..

Sloggi

Sloggi je synonymem pro nejprodávanější značko kalhotek na světě díky své vysoké kvalitě a komfortu, které nabízí. Kromě dámského prádla nabízí i široký sortiment pánského spodního prádla a každoročně uvádí i novou kolekci plavek.

Mamabel

Značka Mamabel je určena pro těhotné a kojící matky dává pocit maximálního pohodlí a komfortu. Všechny kojenecké podprsenky dokonale padnou a snadnou manipulace je samozřejmostí.

Triaction

Rozhodující při výběru kvalitní sportovní podprsenky jsou především: High-Tech materiály, dokonalá technika provedení, maximální komfort a velice moderní trendy design. Všechny tyto parametry řada spodního prádla Triaction splňuje více jak na 100%.

Kde nakupovat:

Luxusnipradlo.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group