Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Nadměrné velikosti

Sehnat krásnou podprsenku v nadměrné velikosti není již v dnešní době tak náročné. Podprsenky nadměrných velikostí bývají většinou vyztužené nebo jen částečně vyztužené, vyrábí se také podprsenky bez kostic i s kosticemi.

U nadměrných velikostí podprsenek je především rozhodující střih a ušití podprsenky. Nejlepší jsou ovšem košíčky, které jsou ušity z více dílů, ty dokážou perfektně vymodelovat optimální tvar prsou. Čím větší počet dílků, ze kretrých jsou košíčky ušity, tím lépe je střih propracovaný a tím pádem je i pevnější látka, která jen tak nepovolí. Podprsenka proto neztrácí svoji pevnost a tvar.

Nejvhodnější jsou košíčky s prošitím tvaru písmene T. Velké poprsí vyžaduje košíčky s menším vykrojením, důležitý je dostatečně široký zadní díl s pevným zapínáním nejlépe na dva nebo tři háčky. Hodně podstatná jsou také široká ramínka, většinou rozšířená na ramenách, výrobci je velice často podšívají molitanem nebo lze také použít silikonovou podložku. Úzká ramínka by se vám mohly zařezávat do ramen a způsobit vám tak bolest, dále také mohou způsobit různé otlaky následně tak špatné prokrvení kůže a tím i velice nepříjemné zdravotní obtíže.

Nejen podprsenky v malých velikostech můžou být kouzelné…

Kde nakupovat:

Beate-Uhse.cz
Pradlo-elegant.cz
Luxusnipradlo.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group