Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Felina

Felina je synonymum pro značku vysoce kvalitního prádla pro jakoukoliv ženu či dívku, která miluje komfort. Firma Felina nabízí podprsenky, kalhotky, formující prádlo, body, a jiné s více jak 125 lety zkušeností.

Historie značky

Roku 1885 Eugen J. Herbst položil základní kámen podniku a založil ve městě Bad Rappenau společně s dalšími spolupracovníky továrnu na výrobu korzetů.

V roce 1890 poptávka po nových a zároveň krásných modelech stoupla natolik výrazně, že nutnost podnik rozšířit a přesunout obchod do Mannheimu byla nevyhnutná, zde se nachází sídlo firmy dodnes.

1922 - Neskutečně oblíbeným výrobkem podniku se stala trikotová podprsenka Felina. Tento úspěch se zapsal do historie a Felina se stala názvem firmy.

1928 - V podniku už pracovalo 660 pracovníků.

1936 - Do vedení podniku přišel generální konzul Richard Greling, kterému se navzdory válce a měnové reformě podařilo během pár let zdvojnásobit zisky.

1959 - Firma vyváží výrobky do více než 50 zemí světa.

1960 - Felina svým zákazníkům nabízí výběr z více jak 250 modelů.

1981 - Vedení Feliny převzala švýcarská investorská skupina a ve švýcarském Wettingenu u Curychu založila společnost Felina internacional AG. Společnost Felina GmbH je dceřinou společností a operativní centrálou. Výroba už probíhá v konfekčních závodech v Maďarsku a Polsku.

V současnosti Felina aktivně působí v Severní Americe, ve Skandinávii, v Indii a Číně. Celosvětově patří k mezinárodní rodině podniků Felina přibližně 6.500 obchodníků a 1.000 zaměstnanců – 180 z nich pracuje v Mannheimu.

Kvalitu výrobků dělají především použité materiály a značka Felina používá ty nejlepší. Stylový dojem na pohled, neskutečná kvalita a příjemný pocit při nošení. Hebký pocit zdraví na kůži potřebuje přírodní a především lehké materiály. Proto je kolekce CONFIDENCE vyrobena z biologicky pěstované bavlny. Přičemž nebylo použito chemických pomocných látek.

Kde nakupovat:

Luxusnipradlo.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group