Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Kinga

Hledáte krásný dárek nebo si chcete udělat jen radost, pak jsou modely značky Kinga právě to, co hledáte, prádlo této značky splní touhy a přání všech žen či dívek jakéhokoliv věku.

Společnost Kinga působí na trhu přibližně šestnáct let, proto může zaručit tu nejvyšší kvalitu svých produktů.Modely jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a luxusních látek. Jsou velice krásně a jemně zdobené např. jemnou krajkou, svůdným šněrováním nebo něžnými mašličkami aj…

Kinga používá při výrobě ty nejnovější a nejlepší technologie výroby a v kombinaci s kvalitními materiály vzniká neskutečně překrásné a především kvalitní a pohodlné prádlo. Každá kolekce firmy Kinga je originální, nabízí široký výběr střihů do nejmenšího detailu propracované.

Vybrat si můžete ze spousty krásného a propracovaného prádla, Kinga nabízí celou řadu krajkových tang a módních kalhotek, svůdných nočních košilek, luxusních skvěle propracovaných podprsenek, Push-up podprsenek, erotických i klasických korzetů či teploučkých županů a pyžam, a originálních plavek. Také si tu vyberete ze zajímavých punčoch, podvazkových pásů a nebo jen neobyčejných silonek.

Kde nakupovat:

Astratex.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group