Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Lupoline

Svůdné a překrásné prádlo Lupoline je vyrobeno z těch nejlepších a příjemných materiálů. Vyberete si z obrovské škály moderních a originálních vzorů, motivů se spoustou krásného zdobení jako jsou výšivky, krajky a jiné.., ale zároveň můžete vybírat ze spousty barev a odstínů.

Lupoline nabízí nepřeberné množství různých velikostí vždy s perfektně provedenými střihy, proto vždy dokonale sednou a skvěle se nosí, což ocení každá žena či dívka, proto Lupoline splňuje i ty nejnáročnější přání a dokonale vymodeluje krásnou ženskou postavu. Těmi nejlepšími návrháři bylo vymyšleno tak, aby bylo nositelné kamkoliv a kdykoliv a přitom je velice svůdné a sexy.

V kolekci prádla Lupoline si vyberete z široké nabídky klasických i luxusních podprsenek, sexy korzetů, trendy kalhotek, rafinovaných tang, odvážných podvazkových pásů a na zvláštní příležitosti si vyberete ze spousty nespoutaného erotického prádla.

Nemůžete stále najít svoji velikost podprsenky, nebo se vám nelíbí střihy podprsenek vaší velikosti? Značka Lupoline vám nabízí opravdu velký výběr velikostí a to i těch nadměrných v opravdu krásném provedení a ve spoustě barev. Lupoline má ve své nabídce push-up podprsenky, klacické, luxusní ale i krásné krajkové, sportovní a bezešvé, výběr je opravdu veliký.

Lupoline mimo jiné vyrábí i nespočet županů. Ať toužíte po obyčejném teploučkém nebo sexy saténovém čí krajkovém župánku, v nabídce Lupoline si zaručeně vyberete.

Dalším zbožím které Lupoline prodává jsou košilky. Vybrat si můžete vybrat ze spousty krásných klasických nebo luxusních krajkových košilek. Mnohé z košilek lze také vzít pod šaty, nebo jen tak na domácí nošení.

Kde nakupovat:

Astratex.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group