Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Gaia

Značka Gaia, je oblíbeným prodejcem spodního prádla, na trhu působí od roku 1998. Modely se vyznačují svými atraktivními a originálními vzory, propracovanými střihy a absolutní pohodlností. Vybrat si můžete z celé řady podprsenek s výztužemi, bez výztuží, push-up, kalhotek, tang, bezešvých nebo krajkových podprsenek.

Všechny modely značky Gaia jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a i do toho nejmenšího detailu perfektně propracované. Každá žena a dívka si vybere nejen díky modernímu a originálnímu designu, ale prádlo značky Gaja se vyrábí v široké škále velikostí nadměrných, běžných i těch pro dívky.

Jste romantická, nebo naopak vášnivá a smyslná? Máte raději klasické pohodlné podprsenky a nebo jste aktivní a milujete sport? Z široké nabídky značky Gaia si zaručeně vybere každá žena právě tu podprsenku, kterou si zamiluje.

Toužíte po krásném prádle pouze na večer? Něco, co si zamilujete nejen vy, ale i váš partner? Gaia nabízí přitažlivé a smyslné modely, ze kterých bude vyzařovat vášeň a touha.

Buďte odvážná, dynamická a ukažte své krásné ženské křivky. Buďte sexy! Vybírejte ze spousty krásných a něžných košilek, luxusních podprsenek nebo sexy kalhotek a tang.

Gaia představuje dvě základní řady:

Spodní prádlo GAIA INTIMOskvěle podtrhne sex appeal žen a jsou odvážné, elegantní a milují módní trendy. Použity jsou materiály jako hedvábí, satén a krajky jsou standardem této kolekce.

Prádlo kolekce GAIA CLASSIC, je především pohodlné a funkční, je založena na komfortu a tradičních střizích.

Motto značky Gaia: Luxus není výsada, je to standard.

Kde nakupovat:

Astratex.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group