Výběr podprsenky

Podprsenky dle typů
Podprsenky dle značek
microbar

Victoria Secret

Victoria’s Secret byla založena v San Francisku roku 1977. Zakladatelem byl Roy Raymond, díky němuž se značka stala oblíbenou , když všem ukázal, že nákup spodního prádla může být příjemné a pohodlné.

V roce 1982 se Victoria’s Secret stala součástí společnosti The Limited, ta pokračuje v prodeji prádla a vlastníkem je dodnes. Od 90.let je značka největší prodejce spodního prádla v USA.

Značku každý zná především díky luxusnímu spodnímu prádlu. Pro značku Victoria’s Secret předvádí nejžádanější modelky planety, které dokonale reprezentují značku Victoria’s Secret jsou jimi například Heidi Klum, Naomi Campbell, Gisele Bündchen a z českých modelek Daniela Peštová, Eva Herzigová, či Karolina Kurková.

Jako první obchodní značka si dne 13. 11 2007 zajistilaVictoria’s Secret své místo na proslulém chodníku slávy v Los Angeles.

V nabídce výrobků od Victoria’s Secret je samozřejmě na prvním místě spodní prádlo, jsou to jsou různé komplety, nespočet typů podprsenek nebo jen samostatně prodejné kalhotky.

Sortiment zboží se v současnosti rozrůstá o obuv, šaty, nesčetné módní doplňky či širokou nabídku kvalitních parfémů. Smyslnost a originalita v ženě probouzí sexy kočku a z muže udělá smyslného lovce. Zboží Victoria´s Secret obsahují vášeň a sex appeal.

Čeští zájemci nejsou ošizeni. Kamenných obchodů v České republice je jen pár, ale na internetu se dá dobře sehnat.

Kde nakupovat:

Beate-Uhse.cz
Pradlo-elegant.cz
Astratex.cz
Luxusnipradlo.cz
AceWeb.cz © 2023 | Kontakt Parfémy FM Group